Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Thomas

Është emri yt Thomas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Foma, Komaki, Tamas, Tamasine, Tamsin, Thom, Thoma, Thomasine, Thomina, Thompson, Tom, Tommaso, Tommie, Tommy, Toms, Tomy, Toomas, Фома
Djem me tinguj të ngjashëm:Tomasso, Tommaso, Tomos, Tamas, Tung, Twins, Tamnais, Toms
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tinka, Tanja, Tameka, Tomke, Themis, Tanis, Tomasa, Tineke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 499 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 279 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 276 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 278 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 475 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 470 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1133440 Thomas's në Facebook. Pozicioni #69
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Top 100 danez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore ta emrat boy - Top 100 holandez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy
Komente nga ThomasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thomas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thomas? Voto për emrin tënd