Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tommy

Është emri yt Tommy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Thomas
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 422430 Tommy's në Facebook. Pozicioni #256
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga TommyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tommy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tommy? Voto për emrin tënd