Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tommaso

Është emri yt Tommaso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Thomas
Djem me tinguj të ngjashëm:Tomasso, Thomas, Tomos, Tamas, Tung, Twins, Tamnais, Toms
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tinka, Tanja, Tameka, Tomke, Themis, Tanis, Tomasa, Tineke
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3720 Tommaso's në Facebook. Pozicioni #12903
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga TommasoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tommaso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tommaso? Voto për emrin tënd