Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Louise

Është emri yt Louise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Louis
Variante:Héloise, Luisa
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 420 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 264 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 264 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 261 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 397 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 399 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 416990 Louise's në Facebook. Pozicioni #259
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga LouisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Louise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Louise? Voto për emrin tënd