Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucy

Është emri yt Lucy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucia
Variante:Lucine
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 190 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 386730 Lucy's në Facebook. Pozicioni #294
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1906
Komente nga LucyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucy? Voto për emrin tënd