Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clovis

Është emri yt Clovis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Louis
Djem me tinguj të ngjashëm:Calbex, Calbhach, Cleophas, Cleobis, Cleopas, Chwalibog, Calvex, Calvagh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Calypso
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3040 Clovis's në Facebook. Pozicioni #15084
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga ClovisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clovis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clovis? Voto për emrin tënd