Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laurentia

Është emri yt Laurentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurent, Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorent, Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Larentia, Larinda, Lauranetta
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 925 Laurentia's në Facebook. Pozicioni #36155
Kategoritë:
Komente nga LaurentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laurentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laurentia? Voto për emrin tënd