Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lauranetta

Është emri yt Lauranetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurent, Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorent, Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Laurentia, Larentia, Larinda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Lauranetta's në Facebook. Pozicioni #2867442
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LauranettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lauranetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lauranetta? Voto për emrin tënd