Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Larentia

Është emri yt Larentia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Laurent, Laurente, Laurindo, Laurentiu, Loránd, Laiurenty, Lourant, Lóránd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorent, Lorinda, Lourentia, Laurinda, Larunda, Laurentia, Larinda, Lauranetta
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Larentia's në Facebook. Pozicioni #1111590
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LarentiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Larentia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Larentia? Voto për emrin tënd