Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorisa

Është emri yt Lorisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lyrik, Laurissa, Laerke, Lyrica
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Migel
Emrat e motrave:Erisa, Lorena
Facebook:

+/- 970 Lorisa's në Facebook. Pozicioni #34968
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Lorisa


Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo
Lorisa ( 10 vjeç) 2018-12-05
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorisa? Voto për emrin tënd