Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Larissa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Larissa.
Është emri yt Larissa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux
Vajza me tinguj të ngjashëm:Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke, Lyrica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 991 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 692 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 683 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 679 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 915 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 913 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58205 Larissa's në Facebook. Pozicioni #1473
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga Larissa


Lorisa ( 15 vjeç) 2019-11-07
Me pelqen ky emer sepse eshte ilaci i zemres

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Larissa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Larissa? Voto për emrin tënd