Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lars

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lars.
Është emri yt Lars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:laureati
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Laurentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux, Lorcc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Larisa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 204 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 192 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 190 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43570 Lars's në Facebook. Pozicioni #1829
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e Amerikës Latine - Popular skandinave Emrat - Popullore danez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga LarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lars? Voto për emrin tënd