Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Larisa

Është emri yt Larisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Larya
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorik, Loris, Lars, Laris, Lares, Lauris, Larus, Leroux
Vajza me tinguj të ngjashëm:Larissa, Loresa, Louriz, Lorisa, Lyrik, Laurissa, Laerke, Lyrica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 109 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 138 vota
Pseudonime:Lisa
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17820 Larisa's në Facebook. Pozicioni #3730
Kategoritë: - Emrat greke - Top 100 rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Larisa


Larisa ( 17 vjeç) 2017-07-02
Me pelqen sepse esht emri i ishullit grel

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Larisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Larisa? Voto për emrin tënd