Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elsaida

Është emri yt Elsaida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elst, Elkoshite, Elsayed, Elegast, Elisedd, Elisud, Elshadai, Eluwilussit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elekta, Ealisaid, Ealasaid, Electa, Elzette, Elizete, Elisaweta, Elshaday
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ida Elsa, Skam
Emrat e vëllezërve:Lindrit, Leart, Elsad
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Elsaida's në Facebook. Pozicioni #524807
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Elsaida


Elsaida ( 19 vjeç) 2016-04-13
Jo
Elsaida ( 19 vjeç) 2016-04-13
Jo
Elsaida ( 19 vjeç) 2016-04-13
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elsaida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elsaida? Voto për emrin tënd