Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ealasaid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ealasaid.
Është emri yt Ealasaid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elst, Elkoshite, Elsayed, Elegast, Elisedd, Elisud, Elshadai, Eluwilussit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsaida, Elekta, Ealisaid, Electa, Elzette, Elizete, Elisaweta, Elshaday
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Ealasaid's në Facebook. Pozicioni #817539
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EalasaidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ealasaid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ealasaid? Voto për emrin tënd