Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Electa

Është emri yt Electa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elst, Elkoshite, Elsayed, Elegast, Elisedd, Elisud, Elshadai, Eluwilussit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsaida, Elekta, Ealisaid, Ealasaid, Elzette, Elizete, Elisaweta, Elshaday
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 510 Electa's në Facebook. Pozicioni #55762
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ElectaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Electa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Electa? Voto për emrin tënd