Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zejnije

Është emri yt Zejnije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zosimos, Zenka, Zhuang, Zhong, Zenos, Zhenghao, Zosimus, Zwaninus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zenas, Zinka, Zashenka, Zwanica, Ziannisa, Zeienka, Zenechka, Zoyenka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Zoja, Zushi
Emrat e vëllezërve:Donat
Emrat e motrave:Valdete, Zanfina
Facebook:

+/- 35 Zejnije's në Facebook. Pozicioni #370332
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Zejnije


Zejnije ( 20 vjeç) 2016-05-25
Dekorim , ari , stoli
Zejnije ( 23 vjeç) 2021-04-06
Asgje

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zejnije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zejnije? Voto për emrin tënd