Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tanya

Është emri yt Tanya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Tatiana
Variante:Тања
Djem me tinguj të ngjashëm:Tian, Tien, Tuan, Teon, Tấn Minh, Tom, Tim, Tommie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tuana, Tana, Tina, Tianna, Tiana, Tatiana, Tuyết Thanh, Tuyết Tâm
Vlerësimi:
4.5/5
yje 170 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 157 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 154 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 378830 Tanya's në Facebook. Pozicioni #301
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore turk emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga TanyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tanya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tanya? Voto për emrin tënd