Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasda

Është emri yt Hasda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hackett, Hushathite, Hecto, Hesutu, Hasadiah, Hacket, Hoost, Hasad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hestia, Hesti, Hecate, Hugiet, Hekate, Huguetta, Hagit, Heqet
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Ska, Skam, Dritan
Emrat e motrave:Ska, Skam
Facebook:

+/- 15 Hasda's në Facebook. Pozicioni #797626
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HasdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasda? Voto për emrin tënd