Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hecate

Është emri yt Hecate? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hekate
Djem me tinguj të ngjashëm:Hackett, Hushathite, Hecto, Hesutu, Hasadiah, Hacket, Hoost, Hasad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hestia, Hesti, Hugiet, Hekate, Hagit, Huguetta, Heqet, Huzoth
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Hecate's në Facebook. Pozicioni #73140
Kategoritë:
Komente nga HecatePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hecate? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hecate? Voto për emrin tënd