Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zabrina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zabrina.
Është emri yt Zabrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sabrina
Djem me tinguj të ngjashëm:Zefirino, Zefiryn, Ziporen, Zaafarani, Zeferino, Zabron, Zibran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zafaran, Zavrina, Zephyrine, Zepherin, Zafrina, Zephyrina, Zefyrina, Zaka Purna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2890 Zabrina's në Facebook. Pozicioni #15637
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ZabrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zabrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zabrina? Voto për emrin tënd