Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danny.
Është emri yt Danny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 452 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 272 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 268 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 269 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 421 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 417 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Elio
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 764695 Danny's në Facebook. Pozicioni #123
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 spanjisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore vietnamisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga DannyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danny? Voto për emrin tënd