Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dany

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dany.
Është emri yt Dany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Daen, Dan, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41105 Dany's në Facebook. Pozicioni #1924
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy
Komente nga DanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dany? Voto për emrin tënd