Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dani

Është emri yt Dani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Daen, Dan, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 188 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 173 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 132225 Dani's në Facebook. Pozicioni #741
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Popullore suedez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dani? Voto për emrin tënd