Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daniels

Është emri yt Daniels? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Damhlaic, Danylko, Daniilka, Danils, Daniilushka, Dunleigh, Dany Iliescu, Daniel Kauê
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demelza, Dianelys, Damalis, Damelys, Danyelis, Dannielis, Danelsha, Dainelys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1875 Daniels's në Facebook. Pozicioni #21570
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga DanielsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daniels? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daniels? Voto për emrin tënd