Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demelza

Është emri yt Demelza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Daniels, Damhlaic, Danylko, Daniilka, Danils, Daniilushka, Dunleigh, Dany Iliescu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dianelys, Damalis, Damelys, Danyelis, Dannielis, Danelsha, Dainelys, Dimelza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1795 Demelza's në Facebook. Pozicioni #22257
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DemelzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demelza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demelza? Voto për emrin tënd