Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danielle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danielle.
Është emri yt Danielle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Doniella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 377 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 167 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 167 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 166 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 328 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 330 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 863410 Danielle's në Facebook. Pozicioni #107
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 holandez emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1989 - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga DaniellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danielle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danielle? Voto për emrin tënd