Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valtteri

Është emri yt Valtteri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valter, Voltaire, Valdir, Valdur, Válter, Valtair, Valtuir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilde Ororea, Viltória, Valterra, Veldra
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Valtteri's në Facebook. Pozicioni #50872
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga ValtteriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valtteri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valtteri? Voto për emrin tënd