Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalysta

Është emri yt Kalysta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klajdi, Klejdi, Kailash Yadu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kallisto, Kalista, Kalisetti, Kallista, Kelsey Jade
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Kalysta's në Facebook. Pozicioni #113755
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KalystaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalysta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalysta? Voto për emrin tënd