Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renard

Është emri yt Renard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Reinhard, Raynard, Rainhard, Reynardo, Reinard, Rainard, Rennard, Reinaart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reinharda, Renarthe, Renarda, Rima Warti
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Raba
Facebook:

+/- 3350 Renard's në Facebook. Pozicioni #13953
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga RenardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renard? Voto për emrin tënd