Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raynard

Është emri yt Raynard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reinhard, Renard, Rainhard, Reynardo, Reinard, Rainard, Rennard, Reinaart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reinharda, Renarthe, Renarda, Rima Warti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2920 Raynard's në Facebook. Pozicioni #15517
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga RaynardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raynard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raynard? Voto për emrin tënd