Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reinhard

Është emri yt Reinhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Reinaart, Reinard, Reindert, Reinharda, Renard, Renarda, Rendert, Rennerd, Reyndert, Rijnarda, Rindert
Djem me tinguj të ngjashëm:Renard, Raynard, Rainhard, Reynardo, Reinard, Rainard, Rennard, Reinaart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Reinharda, Renarthe, Renarda, Rima Warti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4800 Reinhard's në Facebook. Pozicioni #10548
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga ReinhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reinhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reinhard? Voto për emrin tënd