Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mimi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mimi.
Është emri yt Mimi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Williamina
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Meo, Mano, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125770 Mimi's në Facebook. Pozicioni #780
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga MimiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mimi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mimi? Voto për emrin tënd