Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valzim

Është emri yt Valzim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Volkan, Vilson, Vulcan, Viljem, Valkoinen, Volken, Viljami, Velkan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilshania, Vilijam
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Ximi, Vali
Emrat e vëllezërve:Sinan, Valzim
Emrat e motrave:Valmira, Valzim
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Valzim


Valzim ( 28 vjeç) 2016-12-26
emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valzim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valzim? Voto për emrin tënd