Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Audrey

Është emri yt Audrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:de
Variante:Audria
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Adoria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 167 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 88 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 151 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 223180 Audrey's në Facebook. Pozicioni #461
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga AudreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Audrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Audrey? Voto për emrin tënd