Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edgar

Është emri yt Edgar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Adair, Edegarde, Edgard, Edger, Medgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Eedsger, Eadsger, Edser, Edsger, Eadger, Edzer, Eadgar, Edger
Vajza me tinguj të ngjashëm:Etzuri, Edicesar, Edagar, Eda Sarai
Vlerësimi:
4.5/5
yje 92 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 161155 Edgar's në Facebook. Pozicioni #624
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1971
Komente nga EdgarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edgar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edgar? Voto për emrin tënd