Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edgard

Është emri yt Edgard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Edgardo, Edsard, Edzard, Eadgard, Edsert, Edsart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edegarde, Edigard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4925 Edgard's në Facebook. Pozicioni #10320
Kategoritë:
Komente nga EdgardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edgard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edgard? Voto për emrin tënd