Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edgardo

Është emri yt Edgardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edgard, Edsard, Edzard, Eadgard, Edsert, Edsart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edegarde, Edigard
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29350 Edgardo's në Facebook. Pozicioni #2502
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga EdgardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edgardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edgardo? Voto për emrin tënd