Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhorxhina

Është emri yt Xhorxhina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xshayarshan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xherjana
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Xhina, Xhorxhi, Xhoi
Emrat e vëllezërve:Jo, Kelvin, Po
Emrat e motrave:Jo, Erjola, Boralda, Kamela
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Xhorxhina


Xhorxhina ( 24 vjeç) 2020-04-30
Emri eshte vendosur nga halla ime sepse kete emer e ka degjuar diku ne Tv dhe e kishte nji miss buzeqeshja ne ate koh
Xhorxhina ( 29 vjeç) 2021-01-15
Emri me i bukur
Xhorxhina ( 28 vjeç) 2021-07-19
super emer e dua

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhorxhina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhorxhina? Voto për emrin tënd