Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelvin

Është emri yt Kelvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kalvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Kalvin, Kolbein, Kelven, Khalfani, Kalfein, Khalfan, Klevon, Kleavon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kalbim, Kalpana, Kleybiany, Kelivani, Kelly Bunny, Kleoffyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 118 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 110 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 163640 Kelvin's në Facebook. Pozicioni #613
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 Swahilian emrat - Popullore letonisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga KelvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelvin? Voto për emrin tënd