Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kelven

Është emri yt Kelven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelvin, Kalvin, Kolbein, Khalfani, Kalfein, Khalfan, Klevon, Kleavon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kalbim, Kalpana, Kleybiany, Kelivani
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1030 Kelven's në Facebook. Pozicioni #33415
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KelvenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kelven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kelven? Voto për emrin tënd