Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalvin

Është emri yt Kalvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kelvin
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelvin, Kolbein, Kelven, Khalfani, Khalfan, Kalfein, Klevon, Kleavon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kalbim, Kalpana, Kleybiany, Kelivani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9395 Kalvin's në Facebook. Pozicioni #6201
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga KalvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalvin? Voto për emrin tënd