Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Douglas

Është emri yt Douglas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dubhghlas
Djem me tinguj të ngjashëm:Douglass, Dougglas, Doughlas, Diokles, Dughlas, Duglas, Diego Julius, Desley Luca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Djellza, Djahlissa, Djaleesha, Djelysa, Daishaleigh, Djaylissa, Dadeglis, Djules
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260060 Douglas's në Facebook. Pozicioni #415
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 anglisht emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga DouglasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Douglas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Douglas? Voto për emrin tënd