Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardell

Është emri yt Ardell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ardal, Ardel, Ardaleah, Ardley, Arthel, Arda-Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artiola, Ardelia, Ardelle, Ardala, Ardella, Ardilla, Artila, Ardillah
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1675 Ardell's në Facebook. Pozicioni #23478
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1925
Komente nga ArdellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardell? Voto për emrin tënd