Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardella

Është emri yt Ardella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ardal, Ardel, Ardaleah, Ardell, Ardley, Arthel, Arda-Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artiola, Ardelia, Ardelle, Ardala, Ardilla, Artila, Ardillah, Ardalla
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1035 Ardella's në Facebook. Pozicioni #33341
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ArdellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardella? Voto për emrin tënd