Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardelia

Është emri yt Ardelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ardal, Ardel, Ardaleah, Ardell, Ardley, Arthel, Arda-Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artiola, Ardelle, Ardala, Ardella, Ardilla, Artila, Ardillah, Ardalla
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Ardelia's në Facebook. Pozicioni #38369
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ArdeliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardelia? Voto për emrin tënd