Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardelle

Është emri yt Ardelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ardal, Ardel, Ardaleah, Ardell, Ardley, Arthel, Arda-Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artiola, Ardelia, Ardala, Ardella, Ardilla, Artila, Ardillah, Ardalla
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Ardelle's në Facebook. Pozicioni #38368
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ArdellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardelle? Voto për emrin tënd