Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Seymour

Është emri yt Seymour? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Saint-Maur
Djem me tinguj të ngjashëm:Samir, Soner, Shamar, Siegmar, Shunnar, Saniiro, Sigmar, Sumner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samira, Samra, Samara, Samarah, Sommer, Semira, Snorre, Shunnareh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5620 Seymour's në Facebook. Pozicioni #9325
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga SeymourPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Seymour? Voto për emrin tënd


Është emri yt Seymour? Voto për emrin tënd