Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samara

Është emri yt Samara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Samir, Soner, Shamar, Siegmar, Seymour, Shunnar, Sigmar, Saniiro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samira, Samra, Samarah, Sommer, Semira, Snorre, Shunnareh, Sonora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 175 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 139 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 140 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 160 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 160 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19100 Samara's në Facebook. Pozicioni #3499
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga SamaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samara? Voto për emrin tënd