Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ornella

Është emri yt Ornella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ornel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ornela, Ornelly, Oranelli, Oermila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3760 Ornella's në Facebook. Pozicioni #12777
Kategoritë:Emra italiane - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga OrnellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ornella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ornella? Voto për emrin tënd